KOHVIMASINATE RENTIMINE JA MUUD KOHVILAHENDUSED TEIE ETTEVÕTTE JAOKS


Alates kohvimasinate rentimisest ja kohvitoodetest kuni mittestandardsete kohvimasinateni pakub King Coffee Service teie ettevõtte kasvu jaoks laia valiku kohvilahendusi

Lahendused

Meie lahendused

Meie eelised

Kogemus alates aastast 2007

saate oma ettevõtte kasvu jaoks kõige professionaalsemaid soovitusi ja kohviseadmete lahendusi

Aktiivne teeninduslik tugi 7 päeva nädalas

nii et kohvimasinad töötaksid alati ideaalselt või tehniline probleem lahendeks teie jaoks võimalikult kiiresti ja mugavalt

Täisteenus lahendused

alates kohviubadest, tassidest, siirupitest kuni kohvimasinate ja kvaliteedi kontrollidele, võimaldades teil töötada tõhusamalt ja keskenduda kõige olulisemale

Suur valik kvaliteetseid seadmeid

King Coffee Service'i spetsialistid leiavad teie ettevõttele kõige sobivama ja kvaliteetsema kohvimasina, pakkudes teile usaldusväärseid, kasumlikke ja ohutuid lahendusi

Kohvimasina rent - parim variant teie ettevõttele!

  • Kohvimasinate rent on kõige mugavam ja soodsam lahendus mitte ainult ettevõtete igapäevaseks tööks, vaid ka ürituste korraldamiseks ning äri alustamiseks või arendamiseks - kohvikute ja hospitality turul
  • Rentides kohvimasinaid otse King Coffee Service'ilt, on teil võimalus saada kõrgeima kvaliteediga kohvimasinaid ja teenuseid.
  • Pakume rendimasinate teenust 7 päeva nädalas, mis pakub võimalikult kiiret tuge kohvimasinate hoolduseks ja remondiks.
  • King Coffee Service'i kohvimasinate rent tagab ka kohvi kvaliteedi kontrolli, et kohvimasinate ja valmistatud kohvi kasutamine pakuks teile ja teie ettevõtte töötajatele ning ka teie klientidele parimat kogemust.
  • Lisaks pakume ka erinevaid kohvijookide valmistamiseks vajalikke tooteid: värskelt röstitud kohviube, kohvimasinate puhastusvahendeid, siirupeid, teesid ja muid kohvi valmistamiseks vajalikke tarvikud.
kafijas-aparatu-noma.jpg

Individuaalsed kohvimasinate rendikomplektid ja hinnalahendused

individuali-risinajumi.jpg

King Coffee Service'i kohvimasinate rent, pakutav teenindus ja hinnad on kõige sobivam valik kui peate kontorisse, kohvikusse, kauplusesse, hotelli või jaemüügiketti varustama kõrgeima kvaliteediga ja tõhusate kommertskohvimasinatega. Kliendid on meie põhirõhk, seega valime igale oma partnerile individuaalse lähenemise. Meie individuaalsed kohviseadmete koostelahendused hõlbustavad teie ettevõtte igapäevast tööd.

King Coffee Service'i kohvimasinate rent pakub laias valikus kohvimasinaid - traditsioonilisi espressomasinaid, superautomaate, kohviveskeid, filterkohvimasinaid - maailma juhtivatelt tootjatelt: LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Jura, Rex -Royal, Aequator, Schaerer ja muud kaubamärgid. Meie kohviekspertide tasuta konsultatsioon aitab teil valida ka teie ettevõttele kõige sobivamad rendiautomaadid ja -seadmed. Kas soovite lisateavet kohvimasinate rentimise ja hindade kohta? Võtke meiega ühendust juba täna!

Korduma kippuvad küsimused

Mis marki kohvimasinaid pakub King Coffee Service rendiks?
King Coffee Service pakub maailma juhtivate kohvimasinate tootjate kaubamärke: Eversys, La Marzocco, Rex-Royal, Jura, Bunn, Aequator, Schaerer, Iberital.
Milliseid kohvimasinaid pakutakse rendiks?
Üürimiseks pakutakse nii traditsioonilisi espressomasinaid kui ka erinevate automaatmasinaid.
Kuidas rentida King Coffee Service'ilt kohvimasinat?
Kohvimasinaid ja muid seadmeid saate rentida, kui võtate meiega ühendust ja palute konsultatsiooni. Tasuta konsultatsiooni käigus selgitavad King Coffee Service'i spetsialistid välja teie vajadused ja leiavad just teile sobivaima kohviseadmete lahenduse ning vastavad kõigile teie küsimustele.
Mis on minimaalne kohvimasina rendiperiood?
King Coffee Service pakub igale kliendile individuaalseid kohviseadmete komplekteerimise ja rendilepingu tingimusi.