OSKUSED JA TEADMISED KOHVIMAAILMAS JUBA ÜLE 10 AASTA

Kohv – alustades kuulsatest kohvibrändidest kuni kõige erilisemate kohviubadeni, mis korjatakse tellimuse peale ja röstitakse meie Baltikumi röstlas kõige kaasaegsemate röstimasinatega; kvaliteedikontroll, mis tagab alati maitsva kohvielamuse; töötajate koolitused, mis vastavad World Barista meistrivõistluste standarditele.

Kogemus

King-Coffee-Service-experience.jpg

King Coffee Service

King Coffee Service on täisteenuslahendusi pakkuv kohviettevõte – meie eesmärk on suurendada oma klientide ettevõtete kasvu läbi usaldusväärse koostöö. Kontorid, restoranid, bensiinijaamad või konverentsid – kõik väärivad väga head tassi kohvi.

King Coffee Service on pakkunud silmapaistvaid kohviteenuseid juba alates 2007 aastast: Kohvimasinad, jahvatid, oad, tee, puhastusvahendid, veefiltrid, kohvimasinate hooldus ja remont, nõud ja kõik muu kohviga seonduv.

Kvaliteetne ja usaldusväärne teenindus on olnud meie peamine tugevus ja on iseloomustanud King Coffee Service't alates loomisest. Selle tagamiseks oleme oma koostööpartneriteks valinud kohvimaailma juhtivad ettevõtted – LaMarzocco, Mahlkönig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Rex-Royal, BWT vesi, Hario, Dart, Huhtamäki, Routin 1883 ja paljud teised.

Meie klientide edu on ka meie edu

Meie oskusi iseloomustavad meie klientide edulood. King Coffee Service omab kontoreid Eestis, Lätis ja Leedus.

King Coffee Service on paigaldanud üle 1000 kohviseadme Baltikumis ja tarnib kohvi sadadele klientidele.

map.png