KÕIKEHÕLMAV TOOTEVALIK

Parim kvaliteet ja maitsev kohv on meie visiitkaardiks. Röstime oma kohvi ise, et ta oleks alati värske ja vastaks meie klientide nõudmistele. Lisaks maailma parimatele kohvibrändidele pakume ka teesid, suhkrut, topse, siirupeid ja teisi tooteid, mida ühes toitlustusettevõtes võiks vaja olla.

Kohv

KCS_kafijas

KCS värskelt röstitud kohv

Rohkem kui 12-aastane kogemus kohvitööstuses on andnud kogemuse, mis aitab leida kõige sobivamad kohvioad. Kvaliteetne kohv igas päevas.
IMG_9712.jpg

Rocket Bean röstikohv

Rocket Bean Roastery on Lätis asuv röstikoda, mille kohvi hinnatakse ka kogu maailmas. Rocket Bean kasutab oma tootmisprotsessis maailma tunnustatuimat röstimismasinat Loring. Spetsiaalsed kohvioad erinevatest maailma paikadest, röstitud kogenud spetsialistide juhendamisel.
segafredo-zanetti-le-origini-brasile-peru-costarica-slide3-cc40fec7.jpeg

Segafredo klassikaline itaalia kohv

Espresso sünnikodu on Itaalia, seega on igal Itaalia kohvisõbral võimalus nautida oma igapäevaelus parimaid itaalia kohvitraditsioone. Ülemaailmne kaubamärk Segafredo on kohviubade kujul parimate Itaalia traditsioonide kombinatsioon.
maxresdefault.jpg

Pelican Rouge

Holland pole mitte ainult üks kaasaegse Euroopa arenenumaid riike, vaid ka mitmete silmapaistvate kohvibrändide tootja. Kohv Pelican Rouge on meeldiv ja nõudlik mitte ainult Lääne-Euroopas, vaid ka meie laiuskraadidel.
"Alustades erilistest ja haruldastest kohviubadest, mis korjatakse tunnustatud piirkondadest kuni üldiseks tarbimiseks mõeldud kohvisegudeni - aitame teil valida õige kohvi"